Marlenka Mézes Fahélyas Golyó 235g
A méz és a fahéj tökéletes párosa
A Marlenka Mézes Fahéjas Golyó egy igazi édes különlegesség, ahol a természetes méz és az aromás fahéj ízei tökéletes harmóniát alkotnak. Minden falatban érezhető a Marlenka-ra jellemző minőség és az otthonos, fűszeres ízvilág, amely melengető élményt nyújt minden alkalommal.
2 698 Ft
In Stock
Leírás
Fedezd fel a Marlenka Mézes Fahéjas Golyó (235 g) különleges ízvilágát – méz és fahéj tökéletes harmóniája természetes alapanyagokból, tartósítószerek nélkül. Meleg, fűszeres élmény a klasszikus Marlenka minőségben
Összetevők
Cukor, Tej 16%, Búzaliszt, Margarin [pálmaolaj*, ivóvíz, teljesen hidrogénezett kókuszolaj, repceolaj, emulgeálószerek (zsírsavak mono- és digliceridjei, lecitin), étkezési só, aroma, savanyúságot szabályozó anyag (citromsav)], Melange tojás, Glükózszirup, Méz 4 %, Repceolaj, Dió 1, 4%, Ivóvíz, Térfogatnövelőszer (nátrium-hidrogén-karbonát), Karamellizált cukorszirup, Vaj, Növényi zsír (pálmamag*, pálma*, shea), Természetes karamell aroma, Zsírszegény kakaó, Tojássárgája por, Fahéj, Sovány tejpor, Aroma, Tejsavópor, Étkezési só, Erjesztett ecet, Citromlé sűrítmény, Emulgeálószerek (szójalecitin), Citromolaj, Vanília kivonat, *Tartósan fenntartható gazdaságból
Tápanyagtartalom
| Átlagos tápérték | 100 g-ban |
|---|---|
| Energia | 1659 kJ, 396 kcal |
| Zsír | 19 g |
| amelyből telített zsírsavak | 9g |
| Szénhidrát | 48 g |
| amelyből cukrok | 38 g |
| Fehérjék | 6,2 g |
| Só | 0,31 g |
Allergén információ
Tartalmaz: Tojás, Tej, Szója, Dió, Búza
Adalékanyagok
Nem tartalmaz SzínezékekNem tartalmaz Tartósítószerek

















Reviews
There are no reviews yet.