Mentos Mint mentolízű cukordrazsé 38g
Mentolos ízesítésű cukordrazsé a frissítő szájérzetért. Próbáld ki most a mentost, amely finom íze mellett még bármilyen helyzetben jól jöhet.
298 Ft
In Stock
Leírás
Mentolízű cukordrazsé.
Tápérték: 100 g
| Energia | 1653 kJ/390 kCal |
| Zsír | 1.9 g |
| amelyből telített zsírsavak | 1.9 g |
| Szénhidrát | 93 g |
| amelyből cukor | 69 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0.1 g |
| Élelmi rost | g |
Összetevők
| Cukor |
| Glükóz szirup |
| hidrogénezett kókuszolaj |
| Keményítő |
| természetes mentol aroma |
| Maltodextrin |
| kakóvaj |
| sűrítőanyagok |
| gellángumi |
| cellulóz gumi |
| gumiarábikum |
| Emulgeálószer |
| Zsírsavak szacharóz észterei |
| Fényezőanyagok |
| E903 - Karnaubaviasz |



















Reviews
There are no reviews yet.