Milka Soft Moo sütemény tejcsokoládé darabokkal 5 db 140g
Puha sütemény alpesi tej felhasználásával készült tejcsokoládé darabokkal és puha kakaós süteményréteggel.
1 180 Ft
In Stock
Leírás
Kényeztesse magát a Milka ínycsiklandó Soft Moo süteményeivel, egy puha finomsággal.
A csomag 5 darab süteményt tartalmaz, melyek 100% alpesi tejből, családi gazdaságokból származó tejjel készülnek. Ezek a finom sütemények bőséges tejcsokoládé darabokkal és puha kakaós süteményréteggel rendelkeznek, igazi olvadó élményt nyújtva.
Tápérték: 100 g
| Energia | 1843 kJ/441 kCal |
| Zsír | 24 g |
| amelyből telített zsírsavak | 4.2 g |
| Szénhidrát | 52 g |
| amelyből cukor | 30 g |
| Fehérje | 5.1 g |
| Só | 0.5 g |
| Élelmi rost | 1 g |
Allergének
| Glutént tartalmazó gabonafélék |
| Tojás |
| Szójabab |
| Tej |
Összetevők
- Cukor
- Búzaliszt
- Repceolaj
- Tojás
- Glükóz-fruktóz szirup
- Emulgeálószerek (E471, szójalecitinek)
- Stabilizátor (glicerin)
- Kakaómassza
- Kakaóvaj
- Tejsavópor
- Teljes tejpor
- Kakaópor 0,7%
- Térfogatnövelő szerek (difoszfátok, nátrium-karbonátok)
- Étkezési só
- Aromák (tejet tartalmaz)
- Sovány tejpor
- Sűrítőanyag (xantángumi)













Reviews
There are no reviews yet.