Mokate 3in1 Csoki-narancs-fahéj 170g
Ez a Mokate 3in1 kávé igazi különlegesség: édes csokoládé, friss narancs és meleg fahéj találkozik egy harmonikus, krémes italban. A gazdag, ünnepi ízvilág egyedivé teszi ezt a variációt, tökéletes egy hűvös reggelen vagy bármikor, amikor egy kis melegségre vágysz.
In Stock
Leírás
Eltérhet a kávé íze a megszokottól? Igen, fűszerekkel is finom lehet. Próbáld ki és ítéld meg magad! Az ikonikus Mokate Cappuccino narancs ízével és fahéjjal kombinálva olyan ünnepi hangulatot varázsol, amely minden nap kitart. Aromás, melengető fűszerek a cappuccino csészében bolyhos habbal… Tiszta élvezet!
Szórd a tasak tartalmát egy csészébe. Öntsd le forró, de nem forrásban lévő vízzel (120 ml, 80°C), majd keverd össze.
Tápérték: 100 g
| Energia | 1815 kJ/430 kCal |
| Zsír | 10 g |
| amelyből telített zsírsavak | 9.5 g |
| Szénhidrát | 81 g |
| amelyből cukor | 61 g |
| Fehérje | 2.9 g |
| Só | 0.83 g |
| Élelmi rost | g |
Allergének
| Tej |
| Nyomokban tartalmazhat: |
| Glutént tartalmazó gabonafélék |
| Szójabab |
Összetevők:
- Cukor, Glükózszirup, Kókuszolaj, Kávé [instant kávé (8,95%), finomra őrölt pörkölt kávé (0,05%)], Sovány ivócsokoládé (8%) [cukor, sovány kakaópor], Narancslé koncentrátum por (0,18%), Tejfehérjék, Őrölt fahéj (0,3%), Aromák




















Reviews
There are no reviews yet.