NaturAqua Emotion energiamentes, szénsavas, szeder- és limeízű üdítőital édesítőszerekkel 1,5l
- A kellemes és frissítő Naturaqua Emotion szénsavas üdítőket egy Balaton melletti kis településen
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
450 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
- Zalaszentgróton palackozzuk Naturaqua természetes ásványvíz felhasználásával. A termékcsalád magában hordozva a Naturaqua természetes ásványvizek ásványianyag tartalmának minden előnyét
- mindamellett pedig frissítő és finom gyümölcs ízkombinációk segítik vidámsággal és harmóniával megtölteni a napunkat. Hazai Termék.
Összetevők
- Naturaqua természetes ásványvíz 97% vastalanítva (víznyerőhely: Naturaqua kút, Zalaszentgrót)
- Visszahígított szeder kivonat (1%)
- Limelé sűrítményből (1%)
- Szén-dioxid
- Étkezési sav: citromsav
- Tartósítószer: dimetil-dikarbonát
- Aromák
- Édesítőszerek: aceszulfám K, szukralóz
- Antioxidáns: aszkorbinsav
Tápérték: 100 ml
| Energia | 28 kJ/70 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 0 g |
| amelyből cukor | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | g |














Reviews
There are no reviews yet.