NESCAFÉ Dolce Gusto Cappuccino tej- és kávékapszula cukorral 16 db 186,4g
Kényeztesse magát a Nescafé Dolce Gusto Cappuccino kávékapszulával, amely egy finom eszpresszót kínál lágy, habos és édes tejhabbal a tetején. A tejkapszuláknak köszönhetően pillanatok alatt elkészítheti ezt a kávékülönlegességet, tejhabosítás és edénymosogatás nélkül.
2 480 Ft
In Stock
Leírás
Egy ízletes espresso finom habos és édes tejhabbal a tetején. A Cappuccino olaszul fejfedőt jelent, így könnyen megérthetjük, miért kapta a nevét a ferencesrendi barátok által viselt cappuccini-ról, akik rendszerint ezt a csukját viselték. A cappuccino habja megőrzi a kávé melegét – hasonlóan egy valódi fejfedőhöz.
Összetevők
Teljes tejpor 81,9%; Cukor 17,6%; Vajolaj
Tápérték: 100 g
| Energia | 1770 kJ/424 kCal |
| Zsír | 20.2 g |
| amelyből telített zsírsavak | 11.8 g |
| Szénhidrát | 36 g |
| amelyből cukor | 35.9 g |
| Fehérje | 18.2 g |
| Só | 0.46 g |
| Élelmi rost | 9.9 g |
Allergének
| Tej |














Reviews
There are no reviews yet.