Orbit Blueberry rágógumi 14g
- Rágógumi drazsé
- Lédús, hosszan tartó áfonya íz
- A friss leheletért
- Cukormentes
Étel/ital fogyasztása után rágózzon legalább 20 percig.
In Stock
Leírás
Gyümölcsre fel! Próbálja ki az ORBIT Blueberry cukormentes rágógumit, amely lédús, hosszan tartó áfonya ízével segít, hogy megőrizhesse friss leheletét! Legyen kéznél kedvenc rágója, hogy tiszta és üde szájjal a legtöbbet hozhassa ki minden pillanatból!
Összetevők
Édesítőszerek: xilit, szorbit, mannit, aszpartám, aceszulfám K, Gumialap, Sűrítőanyag gumiarábikum, Nedvesítőszer glicerin, Étkezési sav citromsav, Aromák, Emulgeálószer szójalecitin, Étkezési sav fumársav, Fényezőanyag karnaubaviasz, Antioxidáns BHA
Az allergén információk az összetevők között vastagon kiemelve találhatók.
Tápértékre vonatkozó információk
| 100 g termékben: | |
|---|---|
| Energia | 719 kJ/173 kcal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 70,2 g |
| amelyből: | |
| cukrok | 0 g |
| poliolok | 70,2 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
Referencia beviteli érték egy átlagos felnőtt számára (8400kJ/2000kcal)




















Reviews
There are no reviews yet.