Orbit Melon dinnyeízű cukormentes rágógumi édesítőszerrel 14g
Az ORBIT cukormentes rágógumi segít megőrizni önbizalmad és friss leheleted! Hozd ki a legtöbbet a pillanatból tiszta és üde szájjal!
- Cukormentes
- Étel/ital fogyasztása után rágózzon legalább 20 percig.
298 Ft
In Stock
Leírás
Az ORBIT cukormentes rágógumi segít megőrizni önbizalmad és friss leheleted! Hozd ki a legtöbbet a pillanatból tiszta és üde szájjal!
Legyen kéznél kedvenc rágód praktikus csomagolásban, és soha ne fogyj ki a hosszan tartó és frissítő ízből!
Lédús, hosszan tartó gyümölcsíz! Gyümölcsre fel!
Összetevők
- Édesítőszerek (xilit, szorbit, mannit, aszpartám, aceszulfám K)
- Gumialap
- Sűrítőanyag (gumiarábikum)
- Aromák
- Nedvesítőszer (glicerin)
- Étkezési sav (citromsav)
- Emulgeálószer (szójalecitin)
- Étkezési sav (almasav)
- Fényezőanyag (karnaubaviasz)
- Antioxidáns (BHA)
Allergén összetevők
Szója
Tápértékre vonatkozó információk
| 100 g: | |
| Energia | 696 kJ/167 kcal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 68 g |
| amelyből: cukrok | 0 g |
| poliolok | 68 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |

















Reviews
There are no reviews yet.