Orbit Refreshers Spearmint mentolízű cukormentes rágógumi édesítőszerrel 17,9g
- Cukormentes
- Étel/ital fogyasztása után rágózzon legalább 20 percig.
498 Ft
In Stock
Leírás
Cukormenetes rágógumi édesítőszerekkel, mentol és menta ízzel 8db.
Összetevők
- Édesítőszerek (xilit, szorbit, mannit, aszpartám, szukralóz, aceszulfám K)
- Gumialap
- Aromák
- Nedvesítőszer (glicerin)
- Sűrítőanyag (gumiarábikum)
- Emulgeálószer (szójalecitin)
- Fényezőanyag (karnaubaviasz)
- Antioxidáns (BHA)
- Színezék (E133)
| Tápérték | / 100 g |
|---|---|
| energia tartalom / energia | 712 / 170 kj / kcal |
| zsír | 0 g |
| ebből telített zsírsavak | 0 g |
| szénhidrát | 71 g |
| ebből cukor | 0 g |
| ebből többértékű alkohol | 71 g |
| fehérje | 0 g |
| só | 0 g |













Reviews
There are no reviews yet.