Orbit Spearmint mentaízű cukormentes rágógumi édesítőszerrel 14g
Tartsa frissen a leheletét és növelje önbizalmát az Orbit Spearmint rágógumival
Túlzott fogyasztása hashajtó hatású lehet.
Fenil-alanin-forrást tartalmaz.
298 Ft
In Stock
Leírás
Az Orbit Spearmint rágógumi friss, élénk mentaaromával kínál üdítő élményt. Cukormentes formulája és édesítőszerrel készült összetétele praktikussá teszi a mindennapi fogyasztást. Kényelmes csomagolásával bárhová magaddal vihető, így mindig kéznél van a frissesség.
Tápérték: 100 g
| Energia | 633 kJ/152 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 63.3 g |
| amelyből cukor | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Allergének
| Nyomokban tartalmazhat: |
| Szójabab |

















Reviews
There are no reviews yet.