Pepsi Cola Szénsavas Üdítőital 0,33l
A klasszikus Pepsi kóla ízű szénsavas üdítőital, mely tökéletes választás a frissítő pillanatokhoz.
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
299 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
A vílág egyik leghíresebb üdítője a Pepsi Cola most elérhető 0,33l kiszerelésben, ami elegendő egy étkezéshez, illetve remelk kiegészítője a baráti találkozóknak. Kellemes ízvilágát, a kóla sűrítmény, ásvány víz és édesítőszerek tökéletes elegyének köszönheti. Jéggel, citrom karikával megbolondítva egy még különlegesebb íz kombinációt kaphatunk, ezzel nyáron különösen előhozva az üdítő hűsítő erejét.
Összetevők
Víz, Cukor, Szén-dioxid, Színezék (E150d), Étkezési sav (foszforsav), Aromák (tartalmaz koffeint), Édesítőszerek (aceszulfám K, szukralóz)
Tápérték: 100 ml
| Energia | 120 kJ/28 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 7 g |
| amelyből cukor | 7 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0.01 g |
| Élelmi rost | g |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
















Reviews
There are no reviews yet.