PEPSI „Cola Zero”üdítőital szénsavas 0,5l
- szénsavas, koffeintartalmú üdítőital
- energiamentes, édesítőszerekkel
- sötétbarna, jellegzetes karamellszín
- édes, enyhén savanykás, karamellás és kólafűszeres ízvilág, frissítő buborékokkal
- kiszerelés: 0,5 l
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
398 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Az amerikai PepsiCo vállalat által gyártott Pepsi Colát 1898-ban egy észak-karolinai kisváros gyógyszerésze alkotta meg, mára pedig a világ egyik legismertebb márkájává nőtte ki magát.
Tápérték: 100 ml
| Energia | 2 kJ/1 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 0 g |
| amelyből cukor | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0.01 g |
| Élelmi rost | g |
Összetevők
- Víz
- Cukor
- Szén-dioxid
- Színezék (E150d)
- Étkezési sav (foszforsav)
- Aromák (tartalmaz koffeint)
- Édesítőszerek (aceszulfám K, szukralóz)
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj


















Reviews
There are no reviews yet.