PEPSI Zero üdítőital szénsavas Lemon ízű dobozos 0,33L
Colaízű energiamentes szénsavas üdítőital édes ítőszerekkel citrom ízesítéssel.
Az ikonikus Pepsi márka legújabb termékkínálata, amely a cukormentes Pepsi és izgalmas gyümölcs ízek találkozásával jött létre.
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
A Pepsi Cola Zero Lemon egy energiamentes szénsavas üdítőital, amely a klasszikus Pepsi ízt ötvözi a citrom üde, frissítő aromájával. Azok számára készült, akik szeretnék élvezni a telt, karakteres kólaízt, de cukor és kalória nélkül, miközben egy élénk citrusos csavart is kapnak. Az ikonikus ital édesítőszerekkel készül, így kompromisszumok nélkül élvezheted a jól ismert Pepsi élményt.
Összetevők
Tápérték: 100 g
| Energia | 2 kJ/0.5 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 0 g |
| amelyből cukor | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | 0.04 g |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj


















Reviews
There are no reviews yet.