POWERADE Golden Mango izotóniás Sportital 0,5L DRS
Hozd ki magadból a legjobbat! A szénhidrát-elektrolit oldatok fokozzák a víz felszívódását a testedzés alatt. A B6-vitamin hozzájárul a normál pszichológiai funkció fenntartásához. Fogyaszd a változatos, kiegyensúlyozott étrend és egészséges életmód részeként!
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra!
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Hozd ki magadból a legjobbat! A szénhidrát-elektrolit oldatok fokozzák a víz felszívódását a testedzés alatt. A B6-vitamin hozzájárul a normál pszichológiai funkció fenntartásához. Fogyaszd a változatos, kiegyensúlyozott étrend és egészséges életmód részeként!
összetevők:
Víz; Glükóz; Étkezési sav: citromsav; Nátrium-klorid; Fruktóz; Stabilizátor: gumiarábikum és fagyanta glicerin-észterei; Színezék: karotinok; Antioxidáns: aszkorbinsav; Aromák; Édesítőszerek: aszpartám és aceszulfám K; B6-vitamin
Tápérték: 100 g
| Energia | 74 kJ/43 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 4.1 g |
| amelyből cukor | 4.1 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj











Reviews
There are no reviews yet.