Powerade Mountain Blast szénsavmentes vegyesgyümölcs-ízű izotóniás sportital 500 ml
A szénhidrát-elektrolit oldatok fokozzák a víz felszívódását a testedzés alatt. A B6-vitamin hozzájárul a normál pszichológiai funkció fenntartásához.
- Elektrolitokat tartalmaz (nátrium, kálium, magnézium)
- Segíti a folyadékpótlást és a regenerációt
- Sportolóknak és aktív életmódot élőknek ajánlott
- Praktikus 500 ml-es palack, kupakos kivitel
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
480 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
A POWERADE Mountain Blast egy elektrolitokkal és vitaminokkal dúsított, frissítő izotóniás sportital, amely támogatja a szervezet folyadék- és energiaegyensúlyát a sportolás vagy aktív mozgás során.
A Mountain Blast jellegzetes, jéghideg kék ízvilága igazi frissességet ad – tökéletes társ edzés előtt, közben vagy után. Az ital összetétele segíti a gyors rehidratálást és a teljesítmény fenntartását.
Tápérték: 100 ml
| Energia | 77 kJ/18 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 4.1 g |
| amelyből cukor | 4.1 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0.13 g |
| Élelmi rost | g |
Összetevők
| víz |
| glükóz |
| Étkezési sav |
| E330 - Citromsav |
| savanyúságot szabályozó anyagok |
| Nátrium-citrátok és kálium-citrátok |
| fruktóz |
| Stabilizátorok |
| Gumiarábikum és fagyanta glicerin-észterei |
| Édesítőszerek |
| Aszpartám és aceszulfám K |
| aromák |
| Színezék |
| Brilliánskék FCF |
| b6-vitamin |









Reviews
There are no reviews yet.