San Pellegrino Limonata szénsavas citrom ital 330ml
- 100% természetes összetevők
- Olasz citromból készült
-
Szénsavas citrom ital, 16% citromlével
-
Csomagolás mérete: 0.33l
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
399 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Frissítse fel magát a San Pellegrino Limonatával, ezzel a vibráló, 330ml-es szénsavas citromos üdítővel! Az olasz Alpok legfinomabb ásványvizéből származik, természetesen gazdag ásványi sókban, kalciumban és magnéziumban, jellegzetes pezsgést kínálva.
Összetevők
Víz, Citromlé (11%) sűrítményből, Cukor, Citromlé (5%), Szén-dioxid, Természetes citrom aroma
Tápérték: 100 g
| Energia | 191 kJ/45 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 10.5 g |
| amelyből cukor | 10 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | 0 g |














Reviews
There are no reviews yet.