Schweppes Pink Tonic 1,5l
Tonic kivonattal készült szénsavas üdítőital feketeribizli ízesítéssel, cukorral és édesítőszerekkel.
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
599 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
A Schweppes Pink Tonic egy 1,5 literes, szénsavas üdítőital, mely tonik kivonattal és feketeribizli ízzel készült, cukorral és édesítőszerekkel.
Tápérték: 100 ml
| Energia | 81 kJ/19 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 4.3 g |
| amelyből cukor | 4.3 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0.01 g |
| Élelmi rost | g |
összetevői:
víz, cukor, szén-dioxid, étkezési sav (citromsav), természetes aromák, természetes feketeribizli aroma, színezék (E163), koncentrátumok (sárgarépa, sáfrányos szeklice), édesítőszerek (aceszulfám-K, szukralóz), aroma (kinin).
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj


















Reviews
There are no reviews yet.