Soproni Lime-Menta 0.0% 0,5l DRS
Frissítő hatású természetes ital bármikor, bármilyen helyzetben. A Soproni 0.0% Radler Lime-menta olyan alkoholmentes ital, amely magával hordozza a sör természetes összetevőinek előnyeit. Friss lime levének hozzáadásával készülnek, és nem tartalmaznak mesterséges adalékanyagokat.
Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez a termék csak 18 éven felülieknek ajánlott!
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra!
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Frissítő hatású természetes ital bármikor, bármilyen helyzetben. A Soproni 0.0% Radler Lime-menta olyan alkoholmentes ital, amely magával hordozza a sör természetes összetevőinek előnyeit. Friss lime levének hozzáadásával készülnek, és nem tartalmaznak mesterséges adalékanyagokat.
Tápérték: 100 ml
| Energia | 118 kJ/28 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 6.7 g |
| amelyből cukor | 6 g |
| Fehérje | 0.1 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Allergének
| Glutént tartalmazó gabonafélék |
Összetevők
| víz |
| Árpamaláta |
| kukoricadara |
| fruktóz |
| komlókivonat |
| sűrítményből |
| Citromlé |
| narancslé |
| limelé |
| citromkivonat |
| Természetes mentaaroma |
| karobporszentjánoskenyérmag-liszt |
| Antioxidáns: aszkorbinsav |
| szén dioxid |














Reviews
There are no reviews yet.