Soproni világos sör 0.5l
A Soproni Klasszikus világos sör egy igazi magyar kedvenc, 4.5% alkoholtartalommal. 100% magyar árpából készül, kellemes, enyhe ízével évek óta megbízható minőséget képvisel.
Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez a termék csak 18 éven felülieknek ajánlott!
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra!
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
A Soproni Magyarország egyik legrégebbi, nagy múltra visszatekintő söre. A természetes összetevőknek és a szakértelemnek köszönhetően évek óta megbízható minőséget képvisel a lager kategóriájú sörök között. Kellemes, lágy ízével Magyarország egyik legnépszerűbb söre*, amely 100% magyar árpából készül.
Tápérték: 100 ml
| Energia | 136.7 kJ/32.8 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 1.6 g |
| amelyből cukor | 0.6 g |
| Fehérje | 0.4 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | g |
Összetevők
| víz |
| Árpamaláta |
| kukoricadara |
| Komló |
| komlókivonat |
Allergének
| Glutént tartalmazó gabonafélék |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj



















Reviews
There are no reviews yet.