Stella Artois 0.0% doboz 500 ml
Stella Artois 0,0% egy alkoholtartalmú sörök világát idéző, teljesen alkoholszegény változat, amely megőrzi a Stella jellegzetes, tiszta és friss ízvilágát. Ideális választás, ha élvezni szeretnéd a sör jegyeit anélkül, hogy alkoholt fogyasztanál.
- 0,0% alkoholtartalom – teljesen alkoholmentes élmény.
- 0,5 literes üveg – praktikus és megosztható kiszerelés.
- Könnyed, friss ízvilág, amely a Stella Artois klasszikus karakterét idézi.
- Vonzó, világos arany színű ital, tiszta illattal és ropogós lecsengéssel.
- Versenyképes opciónak számít az alkoholmentes sörök kategóriájában (kevesebb kalóriát és üdítő hatást nyújtva).
Kérjük, vegye figyelembe, hogy ez a termék csak 18 éven felülieknek ajánlott!
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra!
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Sörfőzőmestereink 600 éves belga sörfőzési örökséget vettek át, és ötvözték a legjobb minőségű természetes összetevőinkkel, hogy megalkossanak egy alkoholmentes, ízzel teli sört. Karakteres komlós keserűséggel, frissítő szénsavassággal és tiszta lecsengéssel, egy csepp alkohol nélkül és mindössze 60 kalóriával, a Stella Artois mindenki számára élvezetet nyújt.
Tápérték: 100 g
| Energia | 76 kJ/18 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 4.2 g |
| amelyből cukor | 0.8 g |
| Fehérje | 0.3 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Összetevők
| víz |
| Árpamaláta |
| Komló |
| Cukor |
| természetes ízesítők |
Allergének
| Glutént tartalmazó gabonafélék |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
















Reviews
There are no reviews yet.