Süssina asztali édesítőszer 650 db 39g
Ciklamát és szaccharin tartalmú édesítőszer.
Egy tabletta mindössze 0,01kilokalóriát tartalmaz, édesítőereje egy teáskanál cukorénak felel meg.
780 Ft
In Stock
Leírás
A cukor tökéletes helyettesítője! Főzéshez is alkalmas. Ciklamát és szacharin alapú asztali édesítőszer. Egyéb információk 1 tabletta (kb. 60 mg) kb. 6 g cukor édesítőerejének felel meg. A doboz tartalma 3,9 kg cukor édesítőerejének felel meg.
Tápérték: 100 g
| Energia | 160 kJ/38 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 0 g |
| amelyből cukor | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Összetevők
| Maltodextrin |
| Nátrium-bikarbonát |
| Nátrium-ciklamát |
| nátrium-szaharinát |
| mono-nátrium-citrát |














Reviews
There are no reviews yet.