Szentkirályi Egy Csepp Erdei gyümölcs ízű ásványvíz 1,5l
- 0% cukor édesítőszer
- Természetes erdei gyümölcs kivonattal
- Vastalanítva
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
230 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Erdei gyümölcs ízű széndioxiddal enyhén dúsított ital, cukor- és édesítőszer-mentes – kevesebb, mint 1% gyümölcskivonattal.
Összetevők
Szentkirályi természetes ásványvíz, Szén-dioxid, Étkezési sav (citromsav), Természetes kivonatok [0, 04% (fekete ribizli, vörös ribizli, málna)], Természetes erdei gyümölcs aroma
Tápanyagtartalom
| Átlagos tápérték | 100 ml termékben: |
|---|---|
| Energia | 3 kJ (1 kcal) |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 0 g |
| amelyből cukrok | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | <0,01 g |
| Szentkirályi természetes ásványvíz ásványianyag-tartalma: | Összes oldott ásványianyag-tartalom: 520 mg/l |
| Ca²⁺ | 63 mg/l |
| Na⁺ | 21 mg/l |
| Mg²⁺ | 26 mg/l |
| HCO⁻₃ | 400 mg/l |
| *Referencia beviteli érték egy átlagos felnőtt számára (8400 kJ/ 2000 kcal). | - |
| **1 adag = 250 ml. 1,5 l = 6 x 250 ml. | - |
0% cukor édesítőszer
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj















Reviews
There are no reviews yet.