
Toblerone svájci tejcsokoládé 100 g
Toblerone svájci tejcsokoládé
Svájci tejcsokoládé mézzel és mandulával.
A tejcsokoládéban a kakaó szárazanyag legalább 28%.
980 Ft
In Stock
Leírás
A Toblerone tejcsokoládé 100 g-os tábla, amely svájci minőségű, lágy, krémes tejcsokoládét kínál, mézzel és ropogós mandulás nugáttal. Egy különleges, ikonikus háromszög alakú csokoládé, amely tökéletes választás egy kis édes élvezethez vagy ajándéknak.
Tápérték: 100 g
| Energia | 2209 kJ/528 kCal |
| Zsír | 28 g |
| amelyből telített zsírsavak | 17 g |
| Szénhidrát | 61 g |
| amelyből cukor | 60 g |
| Fehérje | 5.6 g |
| Só | 0.12 g |
| Élelmi rost | 2.4 g |
Allergének
| Tojás |
| Szójabab |
| Tej |
| Diófélék |
Összetevők
| Cukor | |
| Teljes tejpor | |
| Kakaóvaj | |
| Kakaómassza | |
| Méz | 3 % |
| Tejzsír | |
| Mandula | 1.6 % |
| Emulgeálószer | |
| Szójalecitin | |
| tojásfehérje por | |
| Aroma |













Reviews
There are no reviews yet.