Toffifee Desszert 125Gr
Toffifee mogyoró (10%) karamellben (41%), mogyorós nugátkrémmel (37%) és csokoládéval (12%)
998 Ft
In Stock
Leírás
Az ellenállhatatlan karamell kehely amibe nugátkrémet töltenek, amely finoman körülöleli a pörkölt mogyorót. A tökéletes befejezés egy csöpp étcsokoládé, mely minden Toffifee tetején elmaradhatatlan.
Összetevők
- Cukor
- Növényi zsírok (pálma, shea)
- Mogyoró
- Glükózszirup
- Sovány tejpor
- Nedvesítőszer: szorbitszirup
- Kakaómassza
- Sovány sűrített tej
- Sűrített tejsavó
- Laktóz
- Zsírszegény kakaópor
- Kakaóvaj
- Vajzsír
- Nádcukorszirup
- Tejsavópor
- Emulgeálószer: szójalecitin
- Étkezési só
- Aromák
Allergének
- Mandula
- földimogyoró és más olajos magvak részeit is tartalmazhatja.
Tápérték: 100 g
| Energia | 2183 kJ/522 kCal |
| Zsír | 28.8 g |
| amelyből telített zsírsavak | 12.7 g |
| Szénhidrát | 59 g |
| amelyből cukor | 48.9 g |
| Fehérje | 6 g |
| Só | 0.26 g |
| Élelmi rost | g |



















Reviews
There are no reviews yet.