Tuc Mini Tejfölös-hagymás ízű Kréker 100g
A TUC snack nagyszerű, összetéveszthetetlen ízével gyors és egyszerű megoldást jelent az éhségcsillapításra, hogy túléljük a délutánokat, és kibírjuk a következő étkezésig. Akár a munkahelyen, akár a suliban, vagy akár egy parkban is kóstold meg a tejfölös-hagymás ízű krékert.
In Stock
Leírás
uc mini sós kréker, hagymás-tejfölös ízesítéssel. Ez a könnyed, ropogós snack tökéletes választás, ha gyorsan csillapítanád az éhségedet, vagy csak valami finomságra vágysz a nap folyamán.
Ideális munkahelyre, iskolába vagy akár egy parki piknikre is.
Összetevők
BÚZALISZT, pálmaolaj, glükózszirup, térfogatnövelő szerek (ammónium-karbonátok, nátrium-karbonátok), étkezési só, cukor, dextróz, hagymapor 0,5%, természetes aroma, TEJFÖLPOR 0,1%, étkezési savak (citromsav, kalcium-laktát), lisztkezelőszer (nátrium-METABISZULFIT)
Allergének
TARTALMAZHAT TOJÁST, SZÓJÁT.
Tápérték: 100 g
| Energia | 2107 kJ/503 kCal |
| Zsír | 24 g |
| amelyből telített zsírsavak | 11 g |
| Szénhidrát | 64 g |
| amelyből cukor | 7.1 g |
| Fehérje | 7 g |
| Só | 1.8 g |
| Élelmi rost | 2.3 g |














Reviews
There are no reviews yet.