Tutti Juice Original koffeinmentes tutti-frutti ízü üdítőital 250ml
A Tutti Juice Original egy tutti-frutti ízű, koffeinmentes, enyhén szénsavas üdítőital, amely steviával és cukorral van édesítve, valamint hozzáadott B-vitaminokat tartalmaz, mint például B2, B3, B5, B6 és B12. A termék nem tartalmaz tartósítószert, és pasztőrözött eljárással készül.
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra!
298 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Ez a koffeinmentes, enyhén szénsavas ital steviával, cukorral és vitaminokkal készült, így egy frissítő és ízletes választás. A „tökéletes tutti-frutti” ízvilág nem túl édes, nem savanyú és nem keserű, pont olyan, amilyennek lennie kell.
Tápérték: 100 g
| Energia | 129 kJ/30 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 7.1 g |
| amelyből cukor | 7.1 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0.2 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Összetevők
| Ivóvíz |
| Cukor |
| E330 |
| citromsav |
| E290 - Szén-dioxid |
| E331 |
| nátrium-citrát |
| szteviol glikozidok |
| E150c ammóniás karamell |
| b3 vitamin |
| Niacin |
| B5 vitamin |
| Pantotén sav |
| b6 vitamin |
| b12 vitamin |
| b2 vitamin |













Reviews
There are no reviews yet.