Tutti Juice tutti-frutti ízű üdítőital görögdinnye 250ml
Vitaminok 100 ml termékben:
- B2-vitamin (Riboflavin): 0,6 mg (43%*)
- B3-vitamin (Niacin): 8,0 mg (50%*)
- B5-vitamin (Pantoténsav): 0,2 mg (33%*)
- B6-vitamin (Piridoxin): 2 mg (143%*)
- B12-vitamin (Kobalamin): 0,2 µg (80%*)
*NRV: Napi beviteli referenciaérték %-a felnőttek esetén.
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
A Tutti Juice Görögdinnye egy koffeinmentes, enyhén szénsavas üdítőital, amely a tutti-frutti és a görögdinnye ízének frissítő kombinációját kínálja. B-vitaminokkal gazdagított, beleértve a B2, B3, B5, B6 és B12 vitaminokat. A termék nem tartalmaz tartósítószert, és pasztőrözött eljárással készül.
Tápérték: 100 g
| Energia | 13 kJ/3 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 0 g |
| amelyből cukor | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0.2 g |
| Élelmi rost | 0 g |
összetevők:
vóvíz, görögdinnyelé 1% (koncentrátumból), étkezési sav (citromsav); szén-dioxid (min. 3 g/l/min. 0,3%), savanyúságot szabályozó anyag (nátrium-citrátok), színező növényi koncentrátum (feketerépa koncentrátum); aromák; édesítőszerek (sztéviából származó szteviol-glikozidok, szukralóz, aceszulfám K; vitaminok (niacin - B3-vitamin (nikotinamid), pantoténsav - B5-vitamin (kalcium-d-pantotenát), B6-vitamin (piridoxin-hidroklorid), B2-vitamin (riboflavin), B12-vitamin (ciano-kobalamin); színezék (ammóniás karamell).
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj















Reviews
There are no reviews yet.