Üdítőital szénsavas XIXO Tutti Fruity Görögdinnye 250ml DRS
- B2, B3, B5, B6, B12 vitaminokkal
- Görögdinnye- és tuttifruttiízű
- Koffeinmentes
- Tartósítószer nélkül
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra!
180 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Görögdinnye-és tuttifruttiízű, szénsavas üdítőital hozzáadott vitaminokkal, cukrokkal és édesítőszerrel. Pasztőrözött. Koffeint nem tartalmaz.
Összetevők
Ivóvíz, Fruktóz-glükóz szörp, Étkezési sav (citromsav), Szén-dioxid (min. 0, 3%), Savanyúságot szabályozó anyag (nátrium-citrátok), Színező növényi koncentrátum (feketerépa koncentrátum), Cukor, Aromák, Színezék (ammóniás karamell), Vitaminok [niacin - B3-vitamin (nikotinamid), pantoténsav-B5-vitamin (kalcium-D-pantotenát), B6-vitamin (piridoxin-hidroklorid), B2-vitamin (riboflavin), B12-vitamin (ciano-kobalamin)], Édesítőszer (szteviából származó szteviol-glikozidok)
Tápanyagtartalom
| Átlagos tápérték | 100 ml: |
|---|---|
| Energia: | 143 kJ (34 kcal) |
| Zsír: | <0,5 g |
| amelyből telített zsírsavak: | <0,1 g |
| Szénhidrát: | 7,8 g |
| amelyből cukrok: | 7,7 g |
| Fehérje: | <0,5 g |
| Só: | 0,20 g |
| Riboflavin: | 0,6 mg (43% NRV*) |
| Niacin: | 8,0 mg (50% NRV*) |
| B6-vitamin: | 2,0 mg (143% NRV*) |
| B12-vitamin: | 2,0 µg (80% NRV*) |
| Pantoténsav: | 2,0 mg (33% NRV*) |
| *Táplálkozás beviteli referenciaérték %-a felnőttek számára. | - |
Adalékanyagok
Nem tartalmaz TartósítószerekTartalmaz Édesítőszerek














Reviews
There are no reviews yet.