Vénusz Omega 3 & 6 finomított étolaj 1l
A Vénusz Omega 3 & 6 finomított főzőolaj egy kiváló magyar termék, mely finomított repce- és első hidegen sajtolt, természetes eljárással finomított napraforgóolaj gondosan összeállított keveréke. Természetes Omega-3 és Omega-6 zsírsavtartalmának köszönhetően hozzájárul a normál koleszterinszint fenntartásához. Ideális választás sütéshez, főzéshez, salátákhoz és szószokhoz
In Stock
Leírás
A Vénusz Omega 3&6 finomított repce- és első préselésű finomított napraforgó-étolaj megfelelő arányú keveréke. A termékben felhasznált első préselésű napraforgó étolajat egy természetesebb eljárással, fizikai módon finomítjuk és szűrjük.
A Vénusz Omega 3&6 a benne található repceolajnak köszönhetően természetes Omega-3 és Omega-6 zsírsavat tartalmaz, így hozzájárul a vér normál koleszterinszintjének fenntartásához.
Tápérték: 100 g
| Energia | 3700 kJ/900 kCal |
| Zsír | 100 g |
| amelyből telített zsírsavak | 9 g |
| Szénhidrát | 0 g |
| amelyből cukor | 0 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Összetevők
| finomított repceétolaj | 60 % |
| Első préselésű finomított napraforgó-étolaj | 40 % |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj















Reviews
There are no reviews yet.