XIXO Ice Tea citromos fekete tea 250ml
Citromos, feketetea kivonatot tartalmazó szénsavmentes üdítő ital. Pasztőrözött.
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
180 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
A klasszikus, zamatos, citromos íz és a kiváló minőségű fekete tea keveréke igazi felüdülést nyújt számodra! Nem tartalmaz mesterséges színezéket, sem tartósítószert, ezenfelül természetes teakivonattal és gyümölcslével készült.
Tápérték: 100 g
| Energia | 122 kJ/29 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 7 g |
| amelyből cukor | 7 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0.2 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Összetevők
| Ivóvíz | |
| Cukor | |
| Citromlé | 1 % |
| sűrítményből | |
| feketetea kivonat | 0.2 % |
| Étkezési sav | |
| E330 - Citromsav | |
| Aroma | |
| Antioxidáns | |
| aszkorbinsav | |
| Maltodextrin |













Reviews
There are no reviews yet.