XIXO Ice Tea őszibarackos fekete tea 250ml
Őszibarackos, feketetea kivonatot tartalmazó szénsavmentes üdítőital. Pasztőrözött.
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
180 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Töltődj fel az üde őszibarackos ízű frissítővel akár mindennap! Nem tartalmaz mesterséges színezéket, sem tartósítószert, ezenfelül természetes teakivonattal és gyümölcslével készült.
Tápérték: 100 g
| Energia | 122 kJ/29 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 7 g |
| amelyből cukor | 7 g |
| Fehérje | 0 g |
| Só | 0.2 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Összetevők
| Ivóvíz | |
| Cukor | |
| őszibaracklé | 1 % |
| sűrítményből | |
| Étkezési sav | |
| E330 - Citromsav | |
| feketetea kivonat | 0.2 % |
| Aroma | |
| Antioxidáns | |
| aszkorbinsav |
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
















Reviews
There are no reviews yet.