XIXO Tutti Fruity Alma 250ml
Alma-és tuttifruttiízű, szénsavas üdítőital hozzáadott vitaminokkal. Pasztőrözött.
- B2, B3, B5, B6, B12, C vitaminokkal
- Tartósítószer nélkül
- Koffeint nem tartalmaz
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra.
180 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
XIXO Tutti Fruity Apple Soft Drink – Alma- és tuttifruttiízű, szénsavas üdítőital hozzáadott vitaminokkal, cukrokkal és édesítőszerrel. Pasztőrözött. Koffeint nem tartalmaz.
Tápérték: 100g
| Energia | 93 kJ/22 kCal |
| Zsír | 0 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 5 g |
| amelyből cukor | 4.9 g |
| Fehérje | 0.5 g |
| Só | 0.2 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Összetevők
- Ivóvíz;
- Fruktóz-glükóz szörp
- Étkezési sav (citromsav)
- Szén-dioxid (min. 0,3%)
- Savanyúságot szabályozó anyag (nátrium-citrátok)
- Cukor
- Aromák
- Vitaminok [C-vitamin (L-aszkorbinsav), niacin-B3-vitamin (nikotinamid), pantoténsav – B5-vitamin (kalcium-D-pantotenát), B6-vitamin (piridoxin-hidroklorid), B2-vitamin (riboflavin), B12-vitamin (ciano-kobalamin)]
- Színezék (ammóniás karamell)
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj
+ 50 Ft betétdíj




















Reviews
There are no reviews yet.