XIXO Tutti Fruity szénsavas üdítőital 250ml
A XIXO Tutti Fruity rendkívül izgalmas és közkedvelt, tutti frutti ízzel érkezik. A frissítő koffeinmentesen, hozzáadott B2, B3, B5, B6, B12 és C-vitaminokkal dúsítva.
- Koffeinmentes
- Vitaminokkal
- Sztíviával
- Gyümölcscukorral
- Tartósítószer nékül
- Környezettudatos csomagolás
A visszaváltható csomagolás miatt a termék megvásárlása esetén plusz 50Ft kerül számlázásra!
180 Ft
+ 50 Ft betétdíj
In Stock
Leírás
Vitaminok 100 ml termékben:
- C-vitamin (Aszkorbinsav): 12 mg (15%*)
- B2-vitamin (Riboflavin): 0,6 mg (43%*)
- B3-vitamin (Niacin): 8,0 mg (50%*)
- B5-vitamin (Pantoténsav): 2,0 mg (33%*)
- B6-vitamin (Piridoxin): 2,0 mg (143%*)
- B12-vitamin (Kobalamin): 2,0 µg (80%*)
*NRV: Napi beviteli referenciaérték %-a felnőttek esetén.
A termék fogyasztása nem helyettesíti a változatos és kiegyensúlyozott étrendet, valamint az egészséges életmódot.
Tápérték: 100 g
| Energia | 126 kJ/30 kCal |
| Zsír | 0.5 g |
| amelyből telített zsírsavak | 0 g |
| Szénhidrát | 6.9 g |
| amelyből cukor | 6.9 g |
| Fehérje | 0.5 g |
| Só | 0.2 g |
| Élelmi rost | 0 g |
Összetevők
- Ivóvíz
- Fruktóz-glükóz szörp
- Étkezési sav (citromsav)
- Szén-dioxid (min. 0,3%)
- Savanyúságot szabályozó anyag (nátrium-citrátok)
- Cukor
- Vitaminok [C-vitamin (L-aszkorbinsav), niacin – B3-vitamin (nikotinamid), pantoténsav – B5-vitamin (kalcium-D-pantotenát), B6-vitamin (piridoxin-hidroklorid), B2-vitamin (riboflavin), B12-vitamin (ciano-kobalamin)]
- Aromák
- Színezék (ammóniás karamell)
Korábban megtekintett termékek
+ 50 Ft betétdíj













Reviews
There are no reviews yet.